YÜKSELEN ÇAĞ - Anlatacak Çok Şey Var Gülgün FEYMAN | Ebru ŞİNİK

Business Channel Türk TV

  • Release Date: 4 Nov 2015
  • Viewer: 42
  • Like Video: 0
  • Dislike Video: 0
  • Video Length: 20.25

 Fast Download

Music Video

  Play Audio :

Description

YÜKSELEN ÇAĞ Kanalımızın Programı Gülgün FEYMAN ile Anlatacak Çok Şey Var programına konuk oldu.

İletişim Bilgileri

Ebru ŞİNİK - Ayurvedik Yaşam Eğitmeni

www.yukselencag.com

www.ayurvedikyasam.com

Yapmış olduğumuz programda Kuruluşunuz, Hizmetleriniz, Gelecek ile ilgili planlarınızı Sektörünüzdeki başarı öykünüzü anlatmanız için hazırladığımız Programa Gülgün FEYMAN’ın stüdyo konuğu olmak ister misiniz?
Kurumsal müşterilerimizin Türkiye’de bilinirliğini arttıran, müşteri portföyünü geliştiren ''Anlatacak Çok Şey Var" Programımıza sizleri de konuk edebiliriz.
Ayrıca Programı hazırlarken Gülgün Hanımın size sormasını istediğiniz ve vurgulamak istediğiniz hassas soruları bizzat sizden istiyoruz ki izleyiciyi hem aydınlatalım hem de sizin başarı öykünüzü ekrana getirelim. Bunu yanı sıra sizler de işiniz ile ilgili detaylandırmak istediklerinizi ve alanınızda sizleri farklılaştıran yönlerinizi ekranda aktarma imkanı elde edeceksiniz.
Eminiz ki Sizin de “Gülgün Feyman'a ve sizi izleyecek kişilere Söyleyecek sözünüz vardır.’’
Programımızda mesleğinizin püf noktalarını geniş kitlere aktarmış olacaksınız. Ayrıca anılarınıza Türkiye’nin en meşhur sunucularından biri olan Gülgün FEYMAN ile Business Channel TV’de bir sohbeti de ilave etmiş olacak, dostlarınıza, müşterilerinize çocuklarınıza, küçük bir hatırayı başarı öykünüzle birlikte aktarabileceksiniz. BUSİNESS CHANNEL kanalımız bir iş-sektör kanalı olduğu için iş dünyası tarafından izlenen kanallar arasındadır. Program esnasında Firmanızın unvanını ve iletişim bilgilerinizi de yayınlayacağız. Böylece sizi seyreden İzleyicilerden yeni müşteri portföylerine sahip olabilirsiniz. Bu da sizin için yeni bağlantılar yeni fırsatlar doğuracaktır.
BUSİNESS CHANNEL TÜRK
TURKSAT 4 A
Frekans = 11794 Mhz
Sembol Rate = 27500
Polaruzasyon = H
FEC = 5 / 6
Konuk Olmak İsteyenler.
İLETİŞİM :
MAİL : [email protected]
TEL : +90 212 425 95-98 Faks : 0212 580 88 82

keyboard_arrow_up