Araç kiralarken neden depozito gereklidir?

wise.tv

  • Release Date: 29 Mar 2017
  • Viewer: 187
  • Like Video: 0
  • Dislike Video: 0
  • Video Length: 0.45

 Fast Download

Music Video

  Play Audio :

Description

Wise TV’ye konuşan Vivi Araç Kiralama Genel Müdürü İbrahim Yılmaz, araç kiralarken neden müşterilerden depozito alındığını anlattı.

Araç kiralarken alınan depozitonun, araç kiralama sırasında oluşabilecek maddi hasarları karşılamak için teminat olarak alındığını ifade eden Vivi Araç Kiralama Genel Müdürü İbrahim Yılmaz, “Araç kiralarken alınan depozito, kiralayan kişinin araçta meydana getirebileceği hasar veya aracı kiralayan kişinin trafik kurallarını ihlal etmesi sonucu ortaya çıkabilecek trafik cezalarını ödeyebilmek için rent a car tarafından alınan bir teminattır. Bu teminat tutarı araç grubuna göre değişir. 500 TL’den başlayıp, 5 BİN TL’ye kadar gidebilir. Araç kiralayan kişi tarafından teslim edildikten sonra 7 ile 25 iş günü arasında bu teminat tutarı otomatik olarak kalkar.” dedi.

https://vivi.com.tr/
TurkishWise.tv ' yi Sosyal medya Hesaplarından takip edin ;

Facebook : https://goo.gl/CuK7jv

Twitter : https://goo.gl/0hRXBu

Wise.TV : https://goo.gl/vwnxP0

Linkedin : https://goo.gl/kCl1XO

Comments

keyboard_arrow_up

Resent Search :


= Song by Country =

 Indonesian  English  Bangla  Hindi  Malayalam  Haryanvi  Chinese  Arabic  Filipino  Deutsche  German  Latin  Punjabi  Portuguese  Thai  Japanese  Russian  Nigerian  Vietnamese  French  Persian  Turkish  Italian  Egyptian  South Indian Movie  South Indian Songs