Ey İstanbul - Ozbi - İnsanlık Suçu 3. Bölüm

KanalD

  • Release Date: 16 Apr 2018
  • Viewer: 60.128
  • Like Video: 285
  • Dislike Video: 23
  • Video Length: 5.30

 Fast Download

Music Video

  Play Audio :

Description

İnsanlık Suçu 3. Bölümde, Esra ve annesine kalacak yer ayarlayan Cevher, onları kendi mahallesinde bir eve götürüyor ancak Cemal bu olanları bir türlü hazmedemiyor!

İnsanlık Suçu son bölümde, İstanbul'da kalacak yerleri olmayan Hülya ve Esra'ya Cevher'den yardım eli geliyor. Kendi mahallesinde uygun bir ev olduğunu söyleyen Cevher, onları mahalleye getirdiğinde ise Cemal gördükleri karşısında tereddüte düşüyor. Annesi ve kardeşinin bu koşullarda yaşamasına razı gelmeyen Cemal, onları en kısa zamanda bu evden çıkaracağının ve daha iyi bir ev bulacağının sözünü veriyor. Cevher ise kendi elinden geldiğince onlara yardım etmek için uğraşıyor. Cevher'in bu tutumu Cemal'i etkileyecek mi?

İnsanlık Suçu 3. Bölüm Özeti

Suna, Cemal'i durdurabilecek mi?

Cemal, yaptığı beklenmedik hamle ile Selim’den ve tehditlerinden kurtulmayı başarmıştır. Bunun rahatlığını yaşarken, annesinden gelen telefon ile soluğu hastanede annesi ve kardeşi Esra’nın yanında alır. Hastanede Esra’nın bir bebeği olduğunu öğrenen Cemal adeta delirir. Ne kadar ısrar etse de Esra bebeğin kimden olduğunu Cemal’e söylemez. Cemal kardeşine zarar verme noktasına geldiğinde, onu durduracak kişi Suna olacaktır.

Hülya’nın İstanbul’a geldiğini öğrenen Sami ise karmaşık duygular içindedir. Onu görüp yıllardır içinde tuttuklarını söylemek istemektedir. Ne var ki kocasının Cemal’e gösterdiği ilgiden zaten son derece rahatsız olan Emel, Sami’nin Hülya ile iletişim kurmasını affetmeyecektir. Bu arada Gökhan’ın eline geçen bazı fotoğraflar hem Suna’yı hem de Cemal’i son derece güç duruma sokar. Çaresizce bir çıkış yolu arayan Cemal’in imdadına ise Cevher yetişecektir.

İnsanlık Suçu yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Pastel Film

Yapımcı : Efe İrvül

Yönetmen : Barış Yöş

Senaryo : Can Sinan

Müzik : Sound

Sanat Yönetmeni : Dilek Yelence

Görüntü Yönetmeni : Ali Aslan

Cast direktörü : Yelda Gürkan

Oyuncular : Kaan Yıldırım (Cemal), Gizem Karaca (Suna), Melike İpek Yalova (Cevher), Serkay Tütüncü (Gökhan), Laçin Ceylan (Hülya), Deniz Uğur (Emel), Cankat Aydos (Selim), Cansu Dağdelen (Esra) ve Ahmet Mümtaz Taylan (Sami)

keyboard_arrow_up