Köpekler Neden Yalar?

KRAL Köpek Ailesi

  • Release Date: 13 Agu 2018
  • Viewer: 14.026
  • Like Video: 239
  • Dislike Video: 39
  • Video Length: 7.18

Music Video

  Play Audio :

Description

İnsanlık olarak köpekleri yanlış anlama konusunda uzmanlaşmış durumdayız. Sanki köpekler her şeyi iyilik olsun, mükemmellik olsun, bize faydalı olsun, topluma bir yararı olsun diye yapıyorlar. Oysa gerçeklerin, bu düşünce kalıpları ile ilgisi yok.
.
.
Yaptığımız tek şey çevremizde göremediğimiz ulvi duyguları köpeklere yüklemek. Oysa bu lüzumsuz benzetmeler olmadan da köpekler sevilmeye değer varlıklar. Bir şeyi sevmek için yüceleştirmek zorunda mıyız? Dahası köpeği yani yalnızca bir hayvanı seviyor olmak suç mu? Bunun için bir savunma mekanizması geliştirmek zorunda mıyız?
.
Onu yüceleştirirken, onun bizi sevmesi için ne yapıyoruz? En basitinden, köpek beden dili biliyor muyuz? Köpeğimizin mutlu olduğu ya da mutsuz olduğu anları ayırt edebiliyor muyuz? Maalesef hayır. Gizli gerçekleri görmek isteyen herkese Köpek Beden Dili Eğitim Videomuzu tavsiye ediyoruz.

https://api.whatsapp.com/se...
👆👆👆
bağlantı adresine tıklayarak kayıt için başvuruda bulunabilirsin.
.
.
#kka #kopekadam #kralailesi #kralailesicom #onlineegitim #kopeksahibiegitimi #kkasorucevap #kkasc #kopekbedendili #kopekbedendiliegitimvideosu #köpekbedendili #kopekbedendiliogrenmekluksdegilihtiyactir #köpekbedendiliöğrenmeklüksdeğilihtiyaçtır

Youtube Videos from :
[Köpekler Neden Yalar?]

keyboard_arrow_up