KAYYIM'IN YENİ REZALETİNİ MELEK İPEK'İN AVUKATI ANLATIYOR

Can Erzincan TV

  • Release Date: 11 Feb 2016
  • Viewer: 4.195
  • Like Video: 17
  • Dislike Video: 3
  • Video Length: 22.02

 Fast Download

Music Video

  Play Audio :

Description

Şirketlerine hukuksuzca kayyım atanan Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek’in annesi Melek İpek’in kendi evine girişi, kim oldukları bilinmeyen, ellerinde hiç bir resmi belge bulunmayan bir takım şahıslar tarafından engellenmeye çalışıldı. İpek, kendilerine bu muameleyi yapanların kim olduğunu bilmediğini söyledi.

Ailenin avukatı Bilal Çalışır ise, Can Erzincan Televizyonunda Tarık Toros'la Manşet programında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Konunun daha iyi anlaşılabilmesi için dün gece yaşanan olaylara bakmak lazım diyen Avukat Çalışır, Adının Hikmet olduğunu söyleyen bir şahıs, dün evin garaj kapısından bahçeye girmiş, evde bulunanları tehdit etmiş. “Evi tahliye edecekseniz giriş çıkışlarınıza izin vereceğim, aksi taktirde hiç kimse bu eve giremez ve çıkamaz” demiş. bunun üzerine avukatlar olarak olaya müdahil olduk ve bu şahsı alıp bebek karakoluna götürerek, şantaj, tehdit ve haneye tecavüzden hakkında şikayetçi olduğumuzu söyledik.
Bunun üzerine polisler, adının Hikmet olduğunu söyleyen ve ısrarlarımıza rağmen soyadını söylemeyen bu şahsın ifadesini almak için hazırlık yapmaya başladılar.
O sırada bir telefon geldi ve polisler bir anda, “biz bu ifadeyi alamayız” dediler. neden diye ısrar edince talimat geldiğini, bu şahsın ifade alma işlemlerini yapamayacaklarını” söylediler.
Bunun üzerine bir şikayet dilekçesi vermek istedik “Onu da alamayız” dediler.
Avukat Çalışır, “Hukukun kanunların tamamen askıya alındığı keyfi bir takım talimatların geçerli olduğu bir dönemdeyiz” şeklinde konuştu.
Bu arada, kim oldukları belli olmayan ve kimden talimat aldığı bilinmeyen(!) ve sadece başlarındaki şahsın Hikmet adından biri olduğu bilinen bu şahısların Melek İpek’İn avukatını, tıbbi destek sağlayan yardımcısını içeri almıyor!

Youtube Videos from :
[KAYYIM'IN YENİ REZALETİNİ MELEK İPEK'İN AVUKATI ANLATIYOR]

Comments

keyboard_arrow_up

Resent Search :


= Song by Country =

 Indonesian  English  Bangla  Hindi  Malayalam  Haryanvi  Chinese  Arabic  Filipino  Deutsche  German  Latin  Punjabi  Portuguese  Thai  Japanese  Russian  Nigerian  Vietnamese  French  Persian  Turkish  Italian  Egyptian  South Indian Movie  South Indian Songs