İnci Pars - 6. Bölüm İşte Benim Stilim 2016 Gala

İşte Benim Stilim

  • Release Date: 8 Jan 2016
  • Viewer: 16.788
  • Like Video: 27
  • Dislike Video: 7
  • Video Length: 10.56

 Fast Download

Music Video

  Play Audio :

Description

İşte Benim Stilim 2016 08 Ocak 2016 Cuma akşamı yayınlanan 6. bölümünde gala gecesinde podyuma çıkan İnci Pars dans konseptini tercih etti. Peki İnci Pars kostümü ve dans performansıyla yarışmacılar ve jüri tarafından nasıl eleştirildi? İnci Pars jüriden kaç puan aldı? İnci Pars hakkında daha fazla bilgi ve görsel için http://istebenimstilim.com/... adresini mutlaka ziyaret edin.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.
YARIŞMACILAR: Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder
Görmediğiniz, duymadığınız tüm kamera arkası görüntüleri için http://istebenimstilim.com/...
İşte Benim Stilim’de neler oldu? Tüm güncel haberler için http://istebenimstilim.com/...
Favori yarışmacınızı desteklemek için http://istebenimstilim.com/...
Görmediğiniz fotoğraflar için http://istebenimstilim.com/...
Sizde kendi kombininizi yaratın http://istebenimstilim.com/...
Kaçırdığınız tüm bölümler ve özel videolar için http://istebenimstilim.com/... ziyaret edin!

İşte Benim Stilim hafta içi her gün 15.30'da, Cuma geceleri ise 22.15'te eleme gecesiyle TV8'de!

Kanala abone olun; http://bit.ly/1Iarw29
WEB SİTEMİZ: http://istebenimstilim.com
FACEBOOK TAKİP ET: https://www.facebook.com/is...
TWİTTER'DAN TAKİP ET: https://twitter.com/isteben...
İNSTAGRAMDAN TAKİP ET: https://instagram.com/isteb...
PİNTEREST'TEN TAKİP ET:https://www.pinterest.com/i...
LİNE'DAN TAKİP ET: line.me/R/oaMessage/@istebenimstilim/
https://tr.wikipedia.org/wi...

Die TV8 Sendung Iste Benim Stilim ist die populärste Fashion Show in der Türkei mit durchschnittlich 1.5 - 2.5 Mio Zuschauern täglich. Die Teilnehmer stellen zu diversen Fashion-Themen ihre Fashion-Kreationen zusammen und werden von einer promintenten Jury bewertet. Jede Woche wird abhängig von Wochenpunkten eine Kandidatin herausgewählt. Neben Fashion Inspirationen bietet die Sendung auch sehr viel Unterhaltung, Spass, Spannung und auch traurige Momente.

Daily broadcasted at TV8 and with an average of 1.5 - 2.5 M viewers, the Iste Benim Fashion Show is the most popular fashion show in Turkey. The participants create their various fashion styles and are judged by a promintent jury. Based on weekly points each week a candidate drops out. Besides fashion inspiration the show also offers a lot of entertainment, fun, excitement and also sad moments.

Daily diffusé à TV8 et avec une moyenne de 1,5 - 2,5 millions de téléspectateurs, l'Iste Benim Fashion Show est un défilé de mode le plus populaire en Turquie. Les participants créent leurs différents styles de la mode et sont jugés par un jury de promintent. Basée sur des points hebdomadaires chaque semaine un candidat se retire. Outre l'inspiration de la mode le spectacle offre également beaucoup de divertissement, plaisir, d'excitation et de moments aussi tristes.

Youtube Videos from :
[İnci Pars - 6. Bölüm İşte Benim Stilim 2016 Gala]

keyboard_arrow_up