Serhat Güvenç: “Putin açısından Suriye’de teröristlerin kim olduğu konusunda hiçbir tereddüt yok....

Medyascope.tv

  • Release Date: 9 Sep 2018
  • Viewer: 433
  • Like Video: 1
  • Dislike Video: 0
  • Video Length: 2.32

 Fast Download

Music Video

  Play Audio :

Description

Medyascope.tv

Serhat Güvenç: “Putin açısından Suriye’de teröristlerin kim olduğu konusunda hiçbir tereddüt yok. Bu teröristlerle bir ateşkes müzakeresinin söz konusu edilemeyeceği teslim edilmiş oldu”

Yayının tamamını izlemek için: https://www.youtube.com/wat...

Patreon.com’da Medyascope.tv’ye nasıl destek olurum?
1. www.patreon.com/medyascopetv adresine gidilir.
2. Sağda görülen ‘Become a patron’ sekmesi tıklanır.
Burada standart olarak gelen 1.00 $ sekmesine destek için düşünülen aylık miktar yazılır. Bu tamamen size kalmış, bütçenize göre 1, 2, 5, 10, 100 $’lık destek yapabilirsiniz. Ve ardından Continue itıklanarak devam edilir.
3. Bu sayfada isterseniz facebook hesabınızla isterseniz bilgilerinizi girerek patreon.com’a destekçi olarak üye olabilirsiniz.
Bilgilerinizi doldurup, patreon kullanıcı sözleşmesini okuyup onayladıktan sonra Sign up sekmesini tıklayın. Eğer mail adresiniz ile üye oluyorsanız bir onaylama maili alacaksınız. E-postanızı kontrol edip gelen onay mailindeki linki tıklayın.
4.Bu link sizi profil sayfasına götürecek. Bu bölümü doldurduktan sonra tekrar www.patreon.com/medyascopetv sekmesine tıkladığınızda aylık desteğinizi belirleyip, kredi kartı bilgilerinizi girerek Medyascope.tv’ye istediğiniz süre boyunca destek olabilirsiniz.

Desteğiniz için teşekkürler!

keyboard_arrow_up