Samsun Büyükşehir'den sürücü adaylarına yol tuzağı!

Samsun Canli Haber

  • Release Date: 22 Apr 2017
  • Viewer: 1.684
  • Like Video: 7
  • Dislike Video: 0
  • Video Length: 4.24

 Fast Download

Music Video

  Play Audio :

Description

Samsun'da ehliyet almak isteyen sürücü adaylarının direksiyon sınavı stresine bir de Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin bakımsız bıraktığı bozuk yol çilesi eklendi.

Bugün Samsun'da direksiyon sınavına giren sürücü adayları sınav güzergahında yolların çok bozuk olması nedeniyle oldukça zor dakikalar yaşadı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluk alanında bulunan Derebahçe Şehit Mustafa Zıvalı Bulvarı üzerindeki bozuk yollar sürücü adayları ve direksiyon hocalarını isyan ettirdi.

Çukurlar nedeniyle çok fazla kaza olduğunu dile getiren direksiyon hocaları, güzergah üzerindeki bozuk yol sorununa bir an önce kalıcı çözüm bulunması gerektiğini dile getirdi.

ADAYLAR BOZUK YOLLAR NEDENİYLE KALIYOR
Direksiyon sınavı için 21 sürücü kursunun bu güzergahı kullandığını ifade eden direksiyn hocaları, bir çok adayın bozuk yollar nedeniyle çoğu zaman direksiyon sınavını geçemediğini ifade etti.

YOLLAR KÖSTEBEK YUVASI GİBİ
Yolların sürekli bu halde olduğunu ve sınavdan bir iki gün önce yollarda yama çalışması yapıldığını dile getiren direksiyon hocaları, "Sadece sınav zamanı bakım yapılıyor ve hiç bir işimize yaramıyor. Hatta sınav günü çalışma yapıldığı için çoğu aday zaten zor olan güzergahta daha zorlanıyor. Belediyenin kamyonları adayları daha da engelliyor. Kamyonların greyderlerin arasından adaylar nasıl geçecek" diye konuştular.

Haber : Emine ÇATAL
Kamera: Murat TANRIÖVERİ

Youtube Videos from :
[Samsun Büyükşehir'den sürücü adaylarına yol tuzağı!]

keyboard_arrow_up