Fikret Orman'dan Sert Tepki: "Reza Zarrab Eroin Kaçakçısı mı"

VideoDk

  • Release Date: 16 Apr 2015
  • Viewer: 7.062
  • Like Video: 17
  • Dislike Video: 1
  • Video Length: 2.09

Music Video

  Play Audio :

Description

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Reza Zarrab'ın yeni stattan locası satın almasıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

"BU DEĞİRMENİN SUYU NEREDEN GELİYOR"

Orman, "Ben inşaat sektöründe proje geliştiricisiyim ama başkanlık dönemimde bir tane iş, bir tane ihale almadım. Servetini Beşiktaş'tan yaptı desinler istemedim. Ben Reza Zarrab'ı hiç tanımam. Ama kendisi iyi bir Beşiktaşlıdır. Bu Reza Zarrab suçlu mudur? Bu arkadaş aranıyor mu? Bu arkadaş eroin kaçakçısı mı? Polisler peşinde mi? Ben bu Reza Zarrab denen arkadaşla iş ilişkisi mi kurmuşum? Bir iş mi yapıyorum? Reza Zarrab loca aldı diyorlar. Size soruyorum.. Bu değirmenin suyu nereden geliyor?" dedi.

"NEDİR BU BEŞİKTAŞ'I SİYASETE ÇEKME ÇABASI"

"Rakiplerimizin her şeyi hazır." diyen Orman, "Reza Zerrab Beşiktaşlı bir vatandaş olarak parasını vererek loca satın almıştır. Nedir bu Beşiktaş'ı siyasete çekme çabası? Diyorlar ki Reza Zarrab ile Fikret Orman yemek yedi, şey yaptı. Ben cüzzamlı değilim ki? Gizli kapaklı yapmıyorum ki bunları?" ifadelerini kullandı.

"GÖZÜNE BAKTIĞIMDA BEŞİKTAŞLI IŞIĞI ALDIM
"

Beşiktaşlılara seslenen Orman, "Bizde düello kültürü yok, pusu kültürü var. Bizi sürekli eleştirenlere soruyorum. Beşiktaş için ne yaptınız? Loca mı aldınız? Beşiktaş'ın mutsuzluğu üzerinden mutlu olunur mu ya? Ayıptır. Biz görüşmelerimizde yalan makinesi koymuyoruz. Ben Reza Zarrab'ın Fenerbahçeli olduğu ifadelerini okumadım. Reza Zarrab da Beşiktaşlı olduğunu söyledi. Bana baktığında gözünde Beşiktaşlı ışığı aldım Reza Zarrab'ın. Beşiktaş'a sahip çıkan herkese çok teşekkür ediyorum." diyerek tepkisini dile getirdi.

Youtube Videos from :
[Fikret Orman'dan Sert Tepki: "Reza Zarrab Eroin Kaçakçısı mı"]

    keyboard_arrow_up