KAFALAR: "2 MİLYON TL GELDİ, REDDETTİK!" - Adem Metan İle 4G 1 Konuk

Adem Metan

  • Release Date: 10 Jan 2018
  • Viewer: 1.398.736
  • Like Video: 23,196
  • Dislike Video: 1,816
  • Video Length: 16.28

Music Video

  Play Audio :

Description

Kafalar 2 milyon TL'yi neden reddetti? Fatih Yasin, Atakan Özyurt ve Bilal Hancı'yla keyifli bir 4G 1 Konuk bölümü çektik. Kafalar ile YouTube maceralarını, ondan önceki hayatlarını ve gelecek hakkındaki planları gibi çeşitli sorularla eğlenceli bir vakit geçirdik. Beğenmeyi ve yorum yazmayı unutmayın :) Adem Metan kanalına abone olmak için ► http://bit.ly/ademmetan

Sosyal Medya hesaplarım:
https://twitter.com/AdemMetan
https://www.facebook.com/ad...
https://www.instagram.com/a...

Kafalar kanalı için ► https://www.youtube.com/kaf...

Kafalar Vine ile hayatımıza girip YouTube'da insanları güldürmeye devam etti. Kısa zamanda en hızlı büyüyen kanallar arasına girdi. Kafalar kışkırtma, diss, şarkı videoları ve daha fazlası ile her cuma 18:00'da videolarını yayınlamaya devam ediyor. 4G 1 Konuk programıma konuk oldukları için kendilerine buradan da çok teşekkürlerimi sunarım.

Merhaba ben Adem Metan. Radyo program yapımcısı, sunucu, yazar ve komedyen kimliğimle birlikte artık ben de YouTube'dayım. Kanalımda yer alacak farklı formatlardan biri olan 4G 1 Konuk ile YouTube'da ilk içerik serime başladım. İlk bölümde konuğum ise Kafalar. Videolarımı beğenir ve yorumlarınızı yazarsanız çok mutlu olurum :)

Youtube Videos from :
[KAFALAR: "2 MİLYON TL GELDİ, REDDETTİK!" - Adem Metan İle 4G 1 Konuk]

    keyboard_arrow_up