Bir Kıza Çıkma Teklif Ettiğinizde Evet Cevabı Almanız İçin 5 Tüyo

OLUMLU BAK

  • Release Date: 31 Agu 2018
  • Viewer: 69.537
  • Like Video: 1,728
  • Dislike Video: 109
  • Video Length: 12.12

 Fast Download

Music Video

  Play Audio :

Description

Bir kıza çıkma teklif etme cesaretini nasıl kazanırsınız? Çok büyük bir mesele olmamalı. Ama heyecanı da hesaba kattığınızda aslında göründüğü kadar da kolay değil. Ters gidebilecek şeyleri düşündüğünüzde panik duygusu içinizi kaplayabilir. “Ya hayır derse?” Endişelenmeyin! Tüm bu sürece hazırlanabilir ve hatta onun evet deme şansını artırabilirsiniz bile! Sadece şu basit adımları takip edin.

Zaman Bilgileri:
Ona çıkma teklif etmeden önce ne yapmalısınız 1:16
“Evet” cevabı alma şansınızı nasıl artırabilirsiniz 3:36
Büyük günde harika görünün 6:14
Hoşlandığınız kıza nasıl çıkma teklif edersiniz 7:17
Eğer reddedilirseniz ne yapmanız gerekir 9:41

Müzik: https://www.youtube.com/aud...

Özet:
- Hoşlandığınız kıza çıkma teklif etmeden önce şunlara dikkat edin: Sizinle göz teması kuruyor, gülümsüyor ve size dokunuyorsa büyük ihtimalle sizinle zaman geçirmekten çok keyif alıyordur.
- Eğer “evet” cevabı alma şansınızı arttırmak istiyorsanız, onunla göz teması kurun, dikkatli bir konuşmacı ve dinleyici olun ve onun gözünde farklı olmaya çalışın. Arkadaş olarak başlamaktan çekinmeyin.
- Kişisel hijyeninize ve giydiklerinize dikkat edin. Yakalı gömlek ve güzel kesimli bir kot pantolon gibi şık gündelik bir kıyafet seçebilirsiniz. Bu, buluşmaya önem verdiğinizi gösterir ve buluşma için abartılı da olmaz.
- Ona çıkma teklif etmeden önce doğru mekanı seçin. İkinizin yalnız olabileceği ya da en azından kalabalıktan ya da arkadaşlarınızdan uzak olacağınız bir an yakalamaya çalışın. En azından biraz da olsa yalnız kalabileceğiniz bir yer bulduktan sonra, normalde nasıl sohbet ediyorsanız aynen öyle bir sohbet başlatın. Sonra soruyu yöneltin. İstediğinizin onunla çıkmak olduğunu belirttiğinizden emin olun.
- Kendinizi en kötü senaryoya hazırlayın. Ama eğer sizi reddederse, havalı olduğunuzdan emin olun, gülümseyin ve “Peki o zaman, belki başka zaman!” gibi ince şeyler söyleyin. Konuyu değiştirin veya daha fazla konuşmak istemiyorsanız orayı terkedin.

___________________________________

Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

keyboard_arrow_up